| Ionutzu5021 a întrebat:

Am o problema cu un joc numit New Metin3. Nu stiu ce are cand l-am instalat a mers un pic, dupa am iesit din el si am incercat sa intru iar, dar mi-a dat eroarea "The Application filed to initialize properly (0xc000007b). Click on OK to Terminate the application.". Va rog sa ma ajutati cu aceasta eroare crying. Cel mai bun raspuns =

1 răspuns:
| celnikar a răspuns:

Instaleaza netframework 3, 5; 4; 4, 5, iar apoi Microsoft Visual C++ 2005, 2008 si 2010, sunt metine care folosesc si programe mai vechi.