| Oliver666 a întrebat:

Salut, am o problema cu windows 7. Imi apare sin bara o iconita referitoare la licenta windowsului sau ceva de genul asta. Deci care e problema, daca intru in SA:MP spre exempul, din 3 in 3 minute imi baga jocul in bara, dar acea iconita care imi apare in bara nu ramane acolo dispare intr-o secunda...nu stiu ce sa fac sa nu imi mai apara...

Răspuns Câştigător
| eXperience a răspuns:

1. Cumpara windows cu lincenta
ori
2.Reinstaleaza windowsul si seteaza update-urile pe ''never''.

2 răspunsuri:
| TheHELP1010 a răspuns:

Am avut si eu aceiasi problema si a fost nevoie sa imi schimb Windows-ul. Bara nu iti va aparea dupa ce Windows-ul( chiar daca e piratat) va face update. Iti recomand sa cumperi un Windows licentiat ca sa nu ai probleme de genul acesta

| Oliver666 explică:

Http://www.youtube.c...eature=youtu.be
(Recomand vazut la viteza 0.25 in minutul 0:38)