| Ursu_Razvan_1994 a întrebat:

Salut, am o problema cu windows 8 pro..am instalat toate jocurile care le aveam pe 7 gen cs carbon, euro truck2, world of tanks, gta vicecity mai multe dar cand instalez FIFA 11, 12, 13, 14 imi da eroarea `The application was unable to start correctly (0xc000007b).Click OK to close the aplicattion`.am instalat ultimul driver la placa video, C++ de la Microsoft, tot ce am vazut pe forumuri.dar nimic.repet imi merg jocuri din 98 98 00 si nu merge fifa 11, 2, 3, 4? Ce pot face? Am curatat registrii, am instalat si dezinstalat directx 11 si tot de la Microsoft, sunt mort dupa fifa si ma chinui de 3 zile sa remediez problema...am dat banii aiurea pe licenta ca sa nu pot juca FIFA?

12 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai dat banii pe licenta de W8? No offense, dar nu e frumos sa recunosti in public ca esti prost.

| Ursu_Razvan_1994 explică (pentru KodrutZ):

Ce sa-i faci..tre sa gresesti intai si dupa iti dai seama!

| KodrutZ a răspuns (pentru Ursu_Razvan_1994):

Returneaza produsul. Mama lui. Windows 7 isi merita banii, mai ales daca il iei la un discount frumusel. W8 e fix bani aruncati pe geam.
P.S. Nu vorbesc din poezii, am W7 Ultimate luat cu 50 de parai... happy

| Ursu_Razvan_1994 explică (pentru KodrutZ):

Cred ca o sa trec pe 7 inapoi...pacat ca imi place la nebunie 8

| KodrutZ a răspuns (pentru Ursu_Razvan_1994):

Ce naiba iti place la timpenia aia de 8? Pe tableta/telefon/convertibil inteleg, e ok, pe pc e o ineptie.

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru KodrutZ):

Is pe deplin de acord cu tine KodrutZ. win8 pe pc e un " ****" in propriul sens al cuvantului.

| Ursu_Razvan_1994 explică (pentru KodrutZ):

Am facut schimb si am luat 7 ultimate cu licenta...merge tot pe el si se misca al naibii de bine!

| KodrutZ a răspuns (pentru Ursu_Razvan_1994):

Eh, finally! Bravos, decizia corecta! W7 e sistem de tinut inca vreo 5 ani pe putin, asa cum a fost XP-ul. Sa speram ca nu ii taie pe astia de la MS sa il lase fara suport inainte de 2020 ca trec de tot pe Linux si pot sa isi bage undeva sistemul lor.

| Bogdanovici24 a răspuns:

Cel mai des e din cauza registrelor incearca sa descarci CCleaner, Ncleaner si sa repari registrele dupa care sa reinstalezi FIFA, doar asta iti pot spune. Uita-te pe youtube ca gasesti o serie de videoclipuri " how to solve error...". Bafta!

| Ursu_Razvan_1994 explică (pentru Bogdanovici24):

Am curatat tot de mii de ori..am instalat si dezinstalat...dll-uri C++ drivere..nimic

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru Ursu_Razvan_1994):

Dupa ce ai reparat registrele ai reinstalat FIFA?! Totusi te-ai uitat pe youtube cum sa rezolvi?happy

| Ursu_Razvan_1994 explică (pentru Bogdanovici24):

Am reinstalat...am intrat pe tot youtube-ul..toate tutorialele...NIMIC!