| disty a întrebat:

Am o problema!
De cateva zile nu mai pot naviga pe google! Pentru a fi mai explicit am setat paginile sa se deschida instant :google,facebook.Ei bine acum se deschide doar facebook si google nu mai merge afisand mesajul (aceasta pagina web nu este disponibila).Nu inteleg de ce nu merge pentru ca am o conexiune foarte buna la net! cateva pagini merg,cum ar fi TPU,facebook,mail, dar nu youtube sau google! In concluzie nu pot cauta ceva pe google! Daca puteti va rog ajutati-ma!(email-ul meu florin9987@ymail.com.

2 răspunsuri:
| ConstantinCornel a răspuns:

Fiindcă le-ai setata doar pe ele.

| disty explică (pentru ConstantinCornel):

Nu este de la asta acum am reinstalat google chrome dar acum nu merge youtube