| R3c0bA a întrebat:

De ce numi deschide google chrome paginile doar facebook si youtube?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie e din cauza ca se fac noi reparati la chrome...reinstaleza-l!

| DixieP a răspuns:

Deci daca te referi la Facebook si la Youtube, am avut si eu problema(chiar si azi)programeaza data.
Daca te referi ca doar F. si Y. iti merg, iar celelalte nu...aici nu stiu.
Daca este prima varianta programeaza data pentru ca merge(nu trebuie si ceasul)... Daca data este corecta, inseamna ca PC-ul are probleme.
Cu bine!

| R3c0bA explică:

Deci n-am probleme cu pc ca joc fifa pe net n-am nici o treaba dat nu-mi merg paginile