| Sandu3 a întrebat:

Pe telefon aplicatia GOOGLE NOW nu merge cum trebuie sau nu e disponibila pentru Romania la adevarata ei valoare? De exemplu daca vrei sa trimiti un e-mail,nu deschide e-mailul,deschide internetul cu subiecte legate de acest lucru,I-am zis sa deschida anumite aplicatii si nu le deschide, i-am zis sa-l sune pe X si nu o face, am pus cateva intrebari(de exemplu care este populatia statului Zimbabwe)si nu raspunde vocal.Doar acceseaza pagini de internet cu informatiile cerute.La voi deschide aplicatiile vocal, sau daca-l pui sa sune undeva o face? Poate nu stiu eu.Am Lollipop 5.1 si ar trebui sa mearga, nu?

1 răspuns:
| SpecialDenis a răspuns:

Ar trebui dar Google Now nu e încă optimizat pentru toate device-urile și întâmpina probleme pe 5.1 și pe 4.1 ( cel putin la mine )