| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema. De cateva zile orice joc l-as instalat cand intru pe el am ecranul negru dupa care se restarteaza pc-ul intr-un minut. [Nu pot nici sa ies din ecranul acela, nici task manager nimic. ] Si incep sa disper ca mi-am cumparat un volan si nici nu am apucat sa-l testez. Solutii va rog? [Nu veniti cu reinstall windows, ca am fisiere importante si nu vrea sa le pierd.]

3 răspunsuri:
| Skit333 a răspuns:

Ce Windows e si original sau piratat?

| SpawNury a răspuns (pentru Skit333):

E original, xp sp3.

| Skit333 a răspuns (pentru SpawNury):

Salveaza tot pe un hard extern si reinstaleaza-l (windows-ul)