| Lesgou a întrebat:

Salut, am o problema enorma, am văzut un videoclip pe YouTube că dacă as instala Windows 10 lite as avea o performanță mai buna in jocuri (am un laptop slăbuț Intel Celeron N2840, Intel HD Graphics 4 GB RAM HDD) deci înainte îmi mergea un joc in 20 - 25 fps uri acum in 1-5 fps in ce e problema va rog ajutați-mă? crying(

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

W10 solicită resurse mai mari de la laptopul tău. Revino la vechiul SO sau renunți la device

| Lesgou explică (pentru sierra1):

Îmi poți explica de ce merge mai rău că nu am înțeles

| sierra1 a răspuns (pentru Lesgou):

Pentru că W10 solicită resurse mai mari

| colosseum1337 a răspuns:

Iti sugerez sa iti instalezi Windows 10 Lite pentru ca si eu l-am avut tot pe un dispozitiv mai slabut.