| DeeaOana2000 a întrebat:

Am o problema grava! de curand am achizitionat o tableta e-boda supreme dual core x190. Bateri ii era incarcata. s-a pus in Standby si acum nu mai vrea sa se deschida! am dat pe buton nu vrea! ce sa fac?
Va rog! cel care ma ajuta FUNDOII!

1 răspuns:
| vikebd a răspuns:

Salut Deea! Ai putea sa-mi dai mai multe detalii, la cat timp dupa ce nu ai mai umblat pe tableta, ti s-a blocat in Standby? Si daca ai trimis tableta in service? ...Ca sa-ti raspund la intrebare, problema este complicata (nu se stie exact de unde provine), cel mai bine este sa o trimiti in service, asta in cazul in care nu ai facut-o deja.