| Rocked_Edy_1990 a întrebat:

Salut, AM o problema la Counter-strike (nu conteaza versiunea la toate am problema asta ) Intru pe un server, stau joc 4-5 minute, si deodata, " Warning : Connection Problem " Asta doar pe un server nu si pe altele, de ce face asa cs-ul? si cum pot rezolva problema? Dau funda celui care are solutia! Repede va rog big grin

2 răspunsuri:
| Aramyx a răspuns:

E vreo problema net

| Notifikatu a răspuns:

Pai e din cauza serverului TRebuie sa te lasi mort de 3 ori si apoi poti sa omori linistit