| St3fanuTz a întrebat:

Am o imensa problema.Joc Counter-Strike 1.6 de 5 ani si nici o data nu s-a intamplat asa ceva :
-Am internet foarte bun
-Intru pe un server de cs, stau 5-6 minute si deodata mii se blocheaza
-De la 5 ping ajunge la 90...
-Dupa ce sta blocat mult timp imi da Warning Connection Problem
-Se blocheaza
-Apoi merge normal 1 minut si reincepe sa faca exact ca mai sus... Ce pot face? Funda + VOT!
P.S. : Am incercat cfg de lag si nu m-a ajutat la nimic deci nu aduceti vorba de cfg-uri...

2 răspunsuri:
| Stefan3D a răspuns:

Incearca sa gasesti alt Cs 1.6 tongue
Mai sunt probleme de astea, sterge cookie-urile, memoria cache si uita-te la ''proces runing'' sa vezi ce programe necesita internet si opreste'le happy

| GabeN a răspuns:

Opreste ABSOLUT TOT ce necesita internetul ( Google, Skype, Y! M, MSN etc) sau ce necesita calculatorul ( alt joc pornit).Si scrie in consola(`) asa : rate 20000 cl_updaterate 100 cl_cmdrate 100