| Rxd_raùl_1991 a întrebat:

am o problema la cs cand folosesc leis ...joc cam 20 minute apoi incepe sa se blocheze cate 4-5 secunde dupa care iar revine si se intampla destul de des||nu am lag si imi face asta chiar si cu boti straight face am incercat mai multe tipuri de cs si de leis dar tot asa ..stie cineva de ce?

4 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Lasati ba coadele, copii mici ce sunteti. Va dati smecheri ca sunteti "buni" ca luati pe toti, si daca va dau sa jucati curat nici`un frag nu faceti. Va luati lama pe orice mapa.

Referitor la intrebarea ta : Zboara mai repede de pe TPU, ca te faci de ras bai drac de 12 ani.

| Rxd_raùl_1991 explică (pentru Jorah):

Ti-am cerut vreo parere? ...hai ia jet

| Jorah a răspuns (pentru Rxd_raùl_1991):

Iti raspunde cineva? cine se baga lla codati.

Dispari drace.

| Rxd_raùl_1991 explică (pentru Jorah):

Hai nu te mai baga in seama