| Rudy95 a întrebat:

Am o problema la FIFA 17 si anume: nu pot juca ULTIMATE TEAM! Ajung doar pana in faza de antrenament(adica inainte de inceperea jocului), joc cateva secunde acolo, iar inainte de a-mi aparea,, press ESC,, se blocheaza si nu mai pot face nimic. La fel am patit si in The Journey..am jucat cat am jucat pana a facut la fel, dar in Ultimate Team nu ma lasa deloc. In rest pot juca fara nici un fel de problema. i5 4210U, nVIDIA geforce 820M 2GB. Multumesc!

1 răspuns:
| Dinu_Rares_1998 a răspuns:

Nu stiu ori unele fisiere corepte de la joc ori nu stiu ca pc til duce ca ai niste componente bune nu stiu daca e reinstaleaza jocul. Am o intrebare jocul il ai de pe steam?