| bubusoru a întrebat:

Hei, salut am si eu un laptop pe care as vrea sa il vand, imi puteti spune cam cu ce pret as putea sa il vand?
Specificatii: Laptop Hp; procesor i5-4210U 1.70GHz(4 nuclee); 8 GB RAM; 500GB HDD; nVidia GeForce 820M 2GB;
Si are o zgarietura de 5 cm pe spate, in rest totul e perfect

3 răspunsuri:
| xSega a răspuns:

Undeva pe la 500 de lei, tot ce vezi pe site-urile gen Olx sunt vândute la suprapreț și desigur că majoritatea rămân cu ele nevandute.

| cotinel a răspuns:

Undeva la 400 RON am cumpărat eu unul asemanator tind sa precizez ca persoana in cauza avea nevoie de bani as spune ca prețul lui ar fi undeva la 700 RON

| bubusoru explică (pentru cotinel):

Pai,laptopul asta are aceleasi specificatii, numai ca in loc de 1TB am 500GB https://www.abdcomputer.ro/......8-1-15748/