| User0987654321 a întrebat:

Salut, am o problema la incarcarea versiunii Hd la un videoclip pe Youtube, astept de 4 ORE sa se incarce HD-UL LA UN VIDEO DE 20 DE MINUTE, eu filmez cu bandicam, 60fps, 80 quality, full screen, codec H264 si editez/unesc cu programul de editat gratis de la windows, inainte hd-ul se incarca in maxim 30 minute, MAXIM, dar acum ce se intampla nu stiu, de 4 ore astept sa se incarce, si mai spune "se pregateste incarcarea Hd". Daca ma puteti ajuta cu asta va sunt foarte recunoscator!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Pai vezi cati gb are acel video... De obicei orice material trebuie convertit ca video-ul filmat poate avea si 100 de gb! degeaba acel video e de 20 de minute... Asta e explicatia la problema ta!