| Ovidiu1098 a întrebat:

nu stiti cum trebuie sa pornesc microfonul de la casti cand filmez, am programul bandicam castile sunt pornite dar nu se aude,
Si nu stiti cum sa filmez mai mult de 10 minute sau stiti altul care sa filmez gratis mai mult de 10 minute?

FUNDA!

2 răspunsuri:
| Geniusdude a răspuns:

Eşti sigur că microfonul tău funcţionează? Verifică setările audio în Bandicam.

Îţi pot recomanda software-ul de recording Mirillis Action! E mult mai bun. Nu e tocmai gratis, dar am o versiune crackuită dacă te interesează.

| Ovidiu1098 explică (pentru Geniusdude):

Imi poti da versiune crackuita?