| CosminIonuț98 a întrebat:

Salut, am o problema la instalarea ESET NOD 32 Antivirus 6. La finalul instalatiei (starting services) imi arata eroarea 'Service ESET Service (ekrn) failed to start.Verify that you have sufficient privilleges to start system services'.Ce poate sa aiba mi-am reinstalat Windows-ul recent si acum nu merge dar pe alte Windows-uri a mers, erau tot XP?

2 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Incearca sa-i dai "Run as Administrator" sau logheazate pe contul de Admin.

| Leon2293 a răspuns:

Pai incearca alt antiviris, Din recomandarea mea, cel mai bun este AVAST, e chiar gratis :D
http://www.avast.com/en-eu/index