| IonutX197 a întrebat:

am reinstalat recent windows-ul dar nu tot pe cel care il aveam, am reluat discord-ul si m-am trezit cand l-am deschis ca imi da eroare la update dupa am rezolvat eroarea la update si acum sta mereu la loop-ul ala cum sa spun eu, unde scrie starting sta mereu acolo si nu imi intra in discord, ce pot sa ii fac?

5 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Ai încercat să scrii pe Youtube eroarea care ţi-o dă? sunt sigur că nu doar tu ai avut eroarea asta şi probabil ei îţi vor oferii o rezolvare bună.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Alexuţ02):

Pe care* sorry.

| IonutX197 explică (pentru Alexuţ02):

Nu e eroare pur si simplu la login screen ramane acolo si nu se intampla nimic si apropo pe cel care ce are? laughing))

| Alexuţ02 a răspuns (pentru IonutX197):

Ciudat, încearcă să-l dezinstalezi şi să-l faci iar.

Nu era corect, trebuie pe care...laughing

| IonutX197 explică (pentru Alexuţ02):

Nici asa nu merge, cred ca e ceva lipsa la windows. Mhm se mai grabeste si omul man, si tu mai faci greseli laughing)