| Auraaaaaaaasssssssss a întrebat:

15:10:29: Starting BattlEye Service...
15:10:34: Launching game...
15:10:34: Windows Kernel modification detected. Please repair or reinstall your system.
15:10:34: Failed to launch game.

imi poate spune cineva de ce imi da eroarea asta cand deschid Zula Europe?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Windows-ul tau pare sa nu fie licentiat. Nu ii place la la anticheat si vrea sa iti pui alt Windows.

| Auraaaaaaaasssssssss explică (pentru Wr3nch):

Este licentiat Windows

| Wr3nch a răspuns (pentru Auraaaaaaaasssssssss):

Inseamna ca un virus a patruns adanc in el si a modificat niste fisiere. Poti incerca sa il scanezi cu malwarebytes si combofix dar daca face la fel reinstalarea e singura solutie.