| Bisky2 a întrebat:

Am o problema la laptop, am reinstalat windowsul, m-am jucat 1 zi, iar a doua zi cand l am deschis mergea greu si se blocase, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| NewLifeGaming a răspuns:

1. Ori ai instalat windowsul fara sa il formatezi. (adica ai 2 windowsuri pe pc)
2. Ai supraincarcat hardul. ( intra in my computer si da click dreapta si proprietati pe fiecare hard si uitate daca are macar 6 gb liber fiecare partitie)
3. Baga un antivirus. (Avira de preferat pentru un pc mediu)