| Marius_Stoican_1995 a întrebat:

Salut, am o problema la laptop, nu mai imi citeste nimic din ce bag prin portul usb, nici hardul extern, nici mouse-ul nimic. Cum pot sa rezolv. m-am gandit sa schimb windowsul dar am intrebat pentru ca nu vreau sa il schimb. poate exista alta varianta. Multumesc!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Ai incercat sa vezi in Device Manager daca iti arata ceva in neregula? Daca ai mai multe portuti incearca in mai multe porturi, vezi daca te ajuta.