| Aivanoaiei_Cosmin_1994 a întrebat:

Salutare.Am o problema la laptop : nu imi citeste nimic din ce introduc in portul usb si m-am gandit ca e problema de la drivere.
Imi poate da cineva un driver pentru Lenovo IdeaPad 100-15, eu nu am gasit?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai cauta unde trebuie, ca sa gasesti...aka site-ul producatorului nene!

| emilitalia a răspuns:

Eu folosesc asta. http://driverrobot.com/. si pot sa spun ca este foarte bun. Le cauta singur iar apoi le instaezi (driverele). Acesta este serial number. BJDQ-KAJJ-BABG-AMGW-EPN3. Bafta.