| NellAa a întrebat:

Salut.Am o problema...la mine nu merge youtube-ul, cind pun ceva pe youtube se inkarca si nu se mai termina... unele se termina de incarcat foarte greu iar altele deloc, si nu doar,. pe toate site-urile cu videoklipuri nu merge!,. ma puteti ajuta va rog? nu pot privi nici filme online! sad.

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Asta tine de viteza ta de net omule...
ia fa aici o scanare si trimite rezultatul!
speedtest.net

| NellAa explică (pentru Apache):

Pai inainte cu citeva zile... aveam acelasi net...si mergea bine merci!

| NellAa explică (pentru Apache):

A scazut de la 100 la 0, 03
Ce inseamna asta?

| NellAa explică (pentru Apache):

Ba nu, de la 100 la 0, 01...
Scuze!
ce inseamna asta?

| Apache a răspuns (pentru NellAa):

Inseamna ca e o problema cu providerul tau de net ...chiar daca ai pc-ul pus pe foc nu are cum sa iti mearga asa de prost!
suna la ei si vezi ce iti zic