| Doridd a întrebat:

Am o problema la pc, de fiecare daca cand incerc sa intru intr-un program, imi apare o fereastra si imi cere sa aleg, dintre alte programe, un alt program cu care sa-l deschid pe acela care vreau. Adica vreau sa deschid un program, imi cere sa selectez programul din cauza aceea. Ajutor T_T

2 răspunsuri:
| MariusSB a răspuns:

Salut!

Te duci la programul/melodia/video-ul sau ce doresti sa deschizi si:

1.Click-dreapta -> Properties
2.In partea de sus e un buton ( Change), apesi pe el
3.Alegi programul cu care vrei sa se deschida mereu melodia/video-ul/poza etc.
4. Apesi Ok->Apply->Ok

Done!

Multa bafta!

| Doridd explică (pentru MariusSB):

Frate, asta stiu si eu, dar, ce-am zis mai sus imi cere la programe, gen Browsere,, Advanced System care, Messenger, la poze, melodii etc, n-am probleme, numa la programe :3