| Snak1998 a întrebat:

Salut, am o problema la un laptop, primesc eroare de cod 43(Windows has stopped this device because it has reported problems) la toate cele 3 mufe usb. Am dat restart, am updatat driverele, nimic. Mentionez ca am pe el si linux ubuntu in dual boot cu windows 8.1, si am putut testa mufele in linux, totul e perfect, nici o problema. Windows e cumparat si cu toate update-urile la zi. Nu pot folosi nici macar un mouse..

1 răspuns:
| Live4Ride a răspuns:

Daca ai dat sa faca update singur si win nu este original asa face. reinstalaeaza si dai sa nu faca update!