| Rareshabcd a întrebat:

Salut.Am o problemă la un ps4.Intr-o seara mă jucam pe el si dintr-o data s-a oprit si n-a mai pornit deloc.Am scos toate cablurile si le-am bagat din nou dar degeaba, consola nu dadea niciun semn de viață.Din moment ce-am incercat sa scot si sa bag cablurile înapoi în priză cred ca e ceva din interior.Imi puteți spune ce anume s-ar fi putut strica?

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Pot fi mai multe cauze, sursa de alimentare defecta sau ceva busit pe placa de baza, pana nu se face o diagnoza nu ai de unde sa stii.