| andrew160 a întrebat:

Am o problema si nu stiu sa o rezolv. La cateva minute dupa ce deschid si joc Metin2 TIM, imi apare ecranul albastru (BSOD) si trebuie sa restartez PC-ul. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Kaname a răspuns:

Posibil sa fie de la windows. Sigur nu e de la metin happy
Reinstalează windowsu.și dacă nu se rezolva problema, consulta un specialist ca este ceva mai grav.

| Ditto a răspuns:

Un motiv poate fii jocul-este virusat sau pc este prea virusat(mi s-a intamplat si mie).si duce dupa multa insistenta la arderea hard-diskului(spun din propria experienta-si as mi s-a spus cand am dus pc la reparat)