| Darius1997 a întrebat:

Salut, am o problema mare, mi-am sters din PC steamu si cand vreau sa il reinstalez imi cere un cod care il primesti prin mail, cont de mail nu pot sa il accesez din cauza intrebarilor secrete, Cum fac sa instalez steamu fara codu ala care il primesti prin mail
sau
Daca pot sa schimb mailu de pe siteul lor

Va rog mult ajutati-ma, am vreo 60euro in steamu ala cumparat din bani mei de buzunar

1 răspuns:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Trebuie sa introduci acel cod primit de la ei. Am patit asta de multe ori pentru ca atunci cand trece o perioada de timp fara sa te loghezi in steam ei de fiecare data te vor pune sa introduci un cod trimis prin email. Tu intri in adresa ta de email vezi codul si il introduci. Automat te vei putea loga in steam. Daca nu faci asta nu vei putea decat sa schimbi acel cont cu altul sau sa trimiti un email catre ei de pe alta adresa sa le spui ca nu poti recupera contul de mail il treci acolo ca sa vada ca nu minti si ii pui sa te ajute. Bafta