| Sentinelll a întrebat:

Am o problema.Nu se mai aude nici un sunet din pc-ul meu.Azi ma jucam counter-strike, aveam castile pe urechi mergeau iar dupa am luat o pauza si cand am revenit la pc iar am intrat in cs si nu se mai auzea nici un sunet din casti.
Imi poate spune cineva cum sa fac sa-si revina sunetul?

2 răspunsuri:
| DjZeT07 a răspuns:

Poate s-au stricat castile sau pc nu e conectat la casti

| Sentinelll explică (pentru DjZeT07):

Castile sunt bagate in pc dar pur si simplu nu iese nici 1 sunet din elestraight face. Dimineata mergeau si cand m-am intors nu mai mergeau.Adica am pus castile pe urechi si am intrat in counter am inceput sa trag si se auzea un sunet intrerupt si dupa nimic.