| anonim_4396 a întrebat:

Azi de dimineata ma jucam cs cu castile in urechi si acu seara pornesc laptopu intru pe cs si nu se aude nimic,tin sa anunt ca am incercat castile la telefon merg si am incercat si alte casti la laptop si tot nu se aude,am incercat sa dau default casti sau default difuzor din setari sunet dar nimic, am dat si restart la pc tot nimic.

Tin sa anunt ca inainte sa pornesc windows am incercat de pe stick (stick bootabil) sistemul de operare pear os 7 bazat pe linux dar nu aveam castile conectate si oricum nu cred ca are vreo problema ca am dat pornire de pe stick deci nu l-am instalat.

Am HP 625 si Windows 7 x64 (numa ce l-am instalat acum 3 zile)

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Cred ca s-a dus placa audio...mai ai garantie?

| Cernea_Dragos_1996 a răspuns:

Poate ai pe mute pc-u sau ai setat volumu de la cs pe 0!