| Aleexutzu a întrebat:

Am o probleme cu google chrome... orice as descarca imi spune "Nu a reusit - Scanarea antivirus nu a reusit "!

L-am reinstalat, si tot asa imi apare. Am incercat sa descarc Firefox de pe internet explorer dar nu merge sad dar Google chrome merge sa-l descarc!

Cine ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Https://support.google.com/chrome/answer/2898334?hl=ro
Incearca un ctrl+shift+delete si sterge tot din el, dezactiveaza/dezinstaleaza add-on-urile si vreun program antivirus pe care-l ai, care se leaga de browser gen norton, mcafee etc.

| Aleexutzu explică (pentru CM7YRE):

Un ID d mess/skype? ptk am incercat si nu merge sad

Răspuns utilizator avertizat
| Constantinescu_Dan-Andrei_1987 a răspuns (pentru Aleexutzu):

Am si eu aceeasi problema. Am incercat cu IE dar degeaba, ii dau sa descarce, imi arata ca s-a descarcat dar de fapt nu e nimic in dosarul cu descarcari. E un virus care s-a strecurat. Eu m-am chinuit ore bune si tot nu am reusit nimic. Reinstalarea sist de operare rezolva problema.