| Snutzy a întrebat:

De cateva zile nu pot descarca nimic de pe Google Chrome.Cand am incercat cu Internet Explorer am reusit, insa nu vreau sa-l folosesc.Am reinstalat Google Chrome si am aceeasi problema.

Răspuns Câştigător
| mTx a răspuns:

Incearca Mozila Firefox

3 răspunsuri:
| laurson2m a răspuns:

Cezara iti spun sa nu mai folosesti google chrome ci sa folosesti firefox sau opera astea sunt browsere excelente

| gabriel99999 a răspuns:

Incearca Mozilia Firefox sau te duci la departamentu de la internet si vb cu ei daca ai platit cablu... funda

| LisK a răspuns:

Buna....asa imi face si mei cred ca am instalat windowsul de 10 ori si nimica....de pe Internet Explorer pot sa downloadez dar pe Chrome nu stiu ce are.straight face