| Aleexutzu a întrebat:

Am o probleme cu google chrome... orice as descarca imi spune "Nu a reusit - Scanarea antivirus nu a reusit "!

L-am reinstalat, si tot asa imi apare. Am incercat sa descarc Firefox de pe internet explorer dar nu merge sad dar Google chrome merge sa-l descarc!

Cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Descarca si instaleaza Comodo Dragon Internet Browser, este mai rapid decat chrome.
http://www.comodo.com/home/browsers-toolbars/browser.php

| Aleexutzu explică (pentru Iwao):

Cum sa-l descarc daca eu nu pot descarca nimic straight face

| Iwao a răspuns (pentru Aleexutzu):

Simplu Aleexutzu, rogi un prieten, coleg vecin, ti-l da pe mess sau stick.