| LadyBarbie a întrebat:

Acum cateva zile mi-am uitat incarcatorul de la tableta la cineva. Pana merg sa il iau inapoi, pot sa incarc tableta Serioux cu un incarcator Nokia? Se poate intampla ceva?

Răspuns Câştigător
| oanaelenavaleanu a răspuns:

Daca se potriveste si incarca...nu se va intampla nimic iti garantez eu.

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Nu va pati nimic doar ca se va incarca mai greu, incarcatoarele difera intre ele, un incarcator pentru un telefon normal gen de ala cu butoane scoate foarte putin ca acel telefon are baterie slaba pe cand cel de la o tableta scoate mult mai mult deoarece bateria tabletei este mai puternica, de la ce Nokia este acel incarcator?