| TheAnswerMan a întrebat:

Salut.
Am Pc'ul asta:

Procesor Intel Pentium 4 3.0 GHz
Placa video Intel Chipsets 82915G 128 mb Internal
Casti Super Rainbow RB-836
Mouse RoTech ( nu stiu modelul). E de ala mare, cat mana.
Tastatura RoTech ( nu stiu modelul)
Monitor Prestigio max rez. 1280x1240.
WIndows XP Sp3

Intrebarea este : Ce setari ar trebui sa folosesc in counter-strike? De obicei prind 40-50 fps cu fullscreen si 80-90 fps windowed. Ma refer la setari grafice, sensitivity, gamma, brightness, setari pentru retea, volum.

4 răspunsuri:
| MadMoan a răspuns:

Ba fi atent! Intra la setting>Video>rezolution>800x600 si stai pe fullscreen

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Iti dai seama ca fps nu are nici o legatura cu setarile ci cu faptul ca ai lag mare..lagul il poti avea de la net sau de la paginile deschise..cat despre setari pai ar trebui sa folosesti setarile care si te par mai interesante...

| MadMoan a răspuns (pentru Tau_Rebelul_1990):

Cine naibi te-a invata ca setarile nu au nici o legatura laughing)

| TheAnswerMan explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Am netul de 100 mb/s happy Ce vb tu acolo e ping/latency. Pe sv meu preferat am pingul 10-15.