| dodo12322112 a întrebat:

Salut am pes 2013. si inainte mergea perfect si acum cand intru in el joc un meci si apoi ma scoate din joc din ce cauza? ma poate ajuta cineva? mentionez ca nu-mi salveaza nimic... dau funda.

Răspuns Câştigător
| nemaipomenit a răspuns:

Sall dodo pai ce windows ai daca ai windows 8 ar trebui sa incerci sa ii dai compatibilitatea dar sa stii ca merge si pe windows 7 sa-i dai compatibilitatea dai click dreapta pe joc si vezi ca scrie.sau daca nu este de la compatibilitate reinstaleaza-l din nou intelegi si poate iti merge sau mai poate fi din cauza la crack.sai descarci crack din alta parte.