| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am primit recent un xbox 360 si nu prea am bani de jocuri,si a-si vrea sa-mi explice cineva cum sa pun jocuri pe el de pe laptop. Am vazut ca trebuie modat dar nu stiu cum si nici nu a-si vrea sa il duc intr-un "service" sa imi puna cip(sau asa ceva, nu stiu am vazut pe net). Se poate moda manual? daca da, poate ma ajutati si pe mine :-D Multumesc!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ori cumperi jocuri ori il duci la modat, altfel nu ai cum sa te joci.

| S8N a răspuns:

Ai aici pentru XBOX, XBOX 360 si XBOX ONE. Ai grija, pentru ca eu nu recomand sa il modezi manual, poti sa il strici! Mai bine mai dai ceva bani si il duci la un profesionist decat sa risti sa nu il mai poti folosi. Sau, poti sa cumperi jocurile. Desi nu vad de ce ai vrea sa modezi un XBOX 360 cand ai putea sa iti construiesti un PC bun si sa iti descarci jocuri fara alte metode complicate.

| IonutH98 a răspuns:

Faza e ca nu prea am finante si am deja un laptop bunicel care e nou si nu a-si mai da bani pe alt PC. Iar avand in vedere ca am un frate care vrea sa se joace pe laptop tot timpul, am decis sa fac cumva poate descarc niste jocuri free pe xbox sa nu se plictiseasca.