| Konata a întrebat:

Am un xbox modat (nu 360) si a-si vrea sa descarc si sa joc niste jocuri de pe internet. Insa nu stiu de unde, cum si ce sa descarc. Trebuie sa instalez un program anume de pus pe USB? Va rog, cine se pricepe sa-mi explice sau sa-mi dati un ghid online.

2 răspunsuri:
| Konata explică:

Dar nu trebuie sa le pun pe stik si stikul sa-l pun in joystick?

| cosminc a răspuns:

Deci... Daca vrei sa-ti iei jocuri de pe net trebuie sa le pui pe CD (sau DVD depinde de spatiu ) contacteaza-ma : cosminc02@yahoo.com