| vladsteaua a întrebat:

am procesor amd sempron 2, 7 si 3 gb de ram si palca video incorporata in aia de baza NVIDIA GeForce 7025 de 125 mb sau pe aproape, si imi merge ets 2 in reluare o placa video mai mare ma poate ajuta? ma gandeam sa o iau pe asta : http://www.emag.ro/......EZB7KBBBM/
ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Pe forumul ComputerGames.ro

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ia o placa decenta la mina a doua. Orice placa SH la ~120-150 RON e cu mult peste balaria aia de 5450 (HD 4830, GT 9800, etc).

| vladsteaua explică (pentru KodrutZ):

Pai da-mi un link de unde as putea cumpara o placa sh mai buna decat asta in banii astia ( 120 150 ron)

| KodrutZ a răspuns (pentru vladsteaua):

Pe forumul ComputerGames.ro