| anonymous2666 a întrebat:

Acum am urmatoarea placa video si jocuri ca Fifa 13, Call Of Duty 3, PES 12 etc. merg sacadat : nVIDIA GeForce 7025 de 256 MB. Procesor AMD Athlon Dual Core 3. 00Ghz, 3GB Ram, 32 bit. M-ar ajuta daca mi-as cumpara placa asta video? : http://www.emag.ro/......EZB7KBBBM/
Ar merge mai bine? Fundaa >:

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La jocurile noi nu vei face fata cu placa aia video... ca sa joci decent noutati aloca cel putin 450 de lei pentru o placa video ( cel cel putin ).

| MarianAlex112 a răspuns:

Da te ajuta foarte mult este de 1Gb fata de 256Mb vei vedea diferenta... dar ai grija ca cea din lunk este pe Slot:

PCI Express 2.1 x16
si cea de la pc trebuie la fel...scrie sub slotul de la placa pe ce e daca este AGP nu iti merge trebuie sa cauti alta pe AGP.