| GeoOk a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta placa video http://www.emag.ro/......EZB7KBBBM/

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Slaba, si pretul spune asta pana la urma...

| Cosminovici18 a răspuns:

E buna doar pentru utilizare multimedia nu si gaming. Daca te-ai documentat si zici ca-ti merg jocuri precum Assassins's Creed o sa-ti mearga foarte prost.

| heldeN a răspuns (pentru Cosminovici18):

Cel putin assasin's creed 1/2 vor merge decent, despre 3/4 black flag, crisys nu prea mai e valabil, dar stiu unde bate

| coztel5437 a răspuns:

Eu zic ca e buna...pentru ce vrei sa o utilizezi?

| GeoOk explică (pentru coztel5437):

Filme si sa-mi mearga si niste jocuri mai noi happy

| heldeN a răspuns (pentru GeoOk):

"sa-mi mearga si niste jocuri mai noi" exclus, daca o cumperi nu te joci, dar daca te joci, jocuri sub 2007

| GeoOk explică (pentru heldeN):

Nu cred ca e asa slaba sa joc jocuri sub 2007, din ce m-am documentat eu imi merg :Gta 3, Assassin's Creed 1-2-3, Crysis 2 etc eu zic ca e bunicica la pretul de 130 lei happy

| heldeN a răspuns (pentru GeoOk):

Ai auzit prost, iar videoclipurile pe youtube cu acea placa video ca ruleaza nu stiu ce jocuri sunt majoritatea fake-uri, un prieten are 5450 si in assasin's creed 3 are 15-20 fps pe 1024x768 toate pe ultra low, e imposibil de jucat, dar tu poti s-o cumperi si te vei lamuri singur