| FlorinHariuc57 a întrebat:

Salut! Am procurat recent un pc din Elvetia, am jucat undeva doua zile normal fara nici un crash, apoi a inceput sa-mi dea crash in cs go (mai rar) insa acum stau 2 min in meci si crash la fiecare 2 min sau 5 min de jucat. La fel si in forza horizon 4, aceeasi poveste! Ma joc si cs 1.6 sv de bhop care stie, dar nu face crash in cs 1.6! Ma poate ajuta cineva?
Windows actualizat, dar este cel din Elvetia cu limba franceza bla bla bla
Drivere placa video actualizate
Windowsul ruleaza pe 64 bit
Dau funda 100%

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Fa-i un test bechmark daca se supraincalzeste nu ai ce sa faci... cati rami ai?

| FlorinHariuc57 explică (pentru aditimus):

Temperatura este ok 50-60grade
3,6ghz max 4, 2 hgz
16gb ram
gtx 970 4gb 256bit

| aditimus a răspuns (pentru FlorinHariuc57):

Arata bine sistemul ai windows 10 pe 64 biti?