| FlorinHariuc57 a întrebat:

Salut
Nu stiu daca se permite sa pun link-ul unde puteti vedea problema, dar incerc.
Am jucat Forza horizon 4 undeva in jur de 4 luni si un pic, dar era crack, deci nu cumparata, dupa 4 luni de zile de jucat in continu, cand intra in meniul principal si dadeam continue se incarca si imi aparea consola ca imagine (O sa vedeti si in video), dupa care mise inchidea jocul definitiv.Acuma ca a aprut pe Steam, l-am cumparat, dupa ce l-am instalat fix aceeasi problema....Am schinbat windowsul din versiunea 1909 care se cere pentru crack in versiunea 20H2(care FH 4 ruleaza pe aceasta versiune la un prieten)
Nu stiu ce sa fac, am incercat tot ce am gasit pe net si nu am gasit problema inca! Poate cineva a intalnit asa problema sau poate cunoasteti va rog frumos ajutati-ma
Acesta este >link-ul-- https://www.youtube.com/watch?v=Dmb2iO3XG-M
Dau FUNDA sau COROANA! Nu mai stiu cum se zice n-am folosit de mult TPU!
Garantat va dau!

Răspuns Câştigător
| Florin_Denisov_1978 a răspuns:

1. Fă update la Windows
2. Fă update la ultimul driver de la placa video
3. Instalează Java
4. Instalează NetFramework ultima versiune
5. Schimbă locația jocului (folderul unde se instalează jocul)

| FlorinHariuc57 explică (pentru Florin_Denisov_1978):

1.Am facut update la windows si am schinbat 3 versiuni de windows 10 diferite
incerc sa fac la placa video dar nu prea stiu cum, e 4GB AMD

| FlorinHariuc57 explică (pentru Florin_Denisov_1978):

Mersi bro, am facut update la driver de la placa video

| Florin_Denisov_1978 a răspuns (pentru FlorinHariuc57):

Bravo, mă bucur că ai reușit