| ncozmin a întrebat:

Salut am reinstalat windowsul de pe 32 pe 64 si am formatat local disk C unde era windowsul, ca sa il bag pe cel nou pe 64, am reinstalat skype, si nu imi mai apar toate contactele apar doar cateva, iar la unele persoane pe care le aveam in contacte demult imi apare ca nu au aprobat cererea de prietenie.
Ma poate ajuta cineva, dau funda!

1 răspuns:
| Sandrailii a răspuns:

S-ar putea ca nu toate driver-ele celui de 64 sa fie compatibile. Daca crezi ca le-ai instalat corect toate, incearca sa reinstalezi Skype-ul.