| maryus_8595 a întrebat:

am formatat si eu eri un laptop si nu stiu ce se intampla cand deschid computer imi apare doar local disk (C) nu imi apare si data (d) ce poate sa aiba? mersi fundalove struck

3 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

Probabil ti-a luat unitatea optica litera D si fosta partitie a ramas fara litera atribuita e simplu click2 my computer/manage/disk management/clik2 pe partitia fara litera/Change drive letter and paths/pune-i o litera si voila

| tapeee a răspuns:

Cand ai formatat ai ales sa instalezi direct in C sau ai sters partitiile, ai facut C-ul si ai dat continuare instalare? Presimt ca ai facut a doua operatiune. Cauta pe Google programe care iti creaza partitii(partition magic era unul bun parca) si creaza si partitia D.

| AlexX a răspuns:

Cum l-ai formatat... doar o partitie sau ai reinstalat OS-ul?