| alinstan882 a întrebat:

Salut am si eu doua probleme am un Pc care pana acum câteva zile mergea imaginea pana mi sa rupt cablul ide de la hdd după ce lam cumpărat si lam montat nu se mai vedea imaginea am schimbat si ramul le-am luat pe rand pe amândouă dar la fel si mai am unul car lam cumpărat fara ram si când iam pus ramul nu se vede imaginea ce sa fac va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| IonutH98 a răspuns:

Nu cred ca e din cauza Ramilor cel mai probabil a facut un scurt placa video. Daca o ai incorporata s-a dus tot pc-ul daca nu e usor de inlocuit doar sa ai baniwinking