| PsihologulMZlate a întrebat:

Salut, am si eu nevoie de un pic de ajutor. Sa va spun cum sta treaba. Joi este ziua unui amic, tipul e cu muzica trance in cap, nu vrea sa auda altceva. Eh acum vine rugamintea mea. Daca stie cineva sa faca un colaj de melodii gen Incepe Trance frumos si nu dureaza mult si trece intr-o manea de aia de a lu salam/ guta etc... Adica vreau sa ii fac un cadou de care sa ne amuzam. Ms mult big grin FUNDAA

Răspuns Câştigător
| IuLYaN17 a răspuns:

Spune-mi o melodie de al lui preferata si iti fac eubig grin.

| IuLYaN17 a răspuns (pentru IuLYaN17):

Sau un link ceva.Ce ii place lui.

| PsihologulMZlate explică (pentru IuLYaN17):

Ms mult dar gasisem deja, oricum multumesc de intentie.