| Cira_Andreas_1996 a întrebat:

Am si eu o intrebare daca am 2 gb RAM o sa imi mearga jocul Grand Theft Auto V?

4 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Merge daca ai un procesor bun si o placa video ok gen un i3 sau ceva asemanator

| Gonrax a răspuns:

Daca ai minimum un i3-i5 si placa minim 2GB memorie video, iti merge pe medium.
(ca, pe medium, foloseste cam 2042 MB).

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

2 gb ram? medium? nici pe low nu o sa iti mearga cu 2 gb la ram

| Cira_Andreas_1996 explică:

Baieti imi duc laptopu undeva sa imi bage 4 gb ram si o sa trebuiasca si procesor cum scrie la cerintele de la gta? o sa ma coste mult alt procesor?

Procesor: Celeron(R) Dual-Core CPU T3100 @ 1. 90GHz 1.90 GHz