| sebastiannnn a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar grand theft auto iv de la altex.intrebarea este : merita sa-l cumpar sau o sa-mi mearga la fel cum este si ala piratat? o sa mearga mai bine decat jocul de pe net? se updatea-za singur? are grafica mai buna? dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| Mingo a răspuns:

Eu spun ca e mai bine sa il cumperi decat sa il descarci piratat de pe Internet, deoarece in cel piratat se pot ascunde multi virusi si iti poate afecta PC-ul, iar cel original iti va ramane mereu si poti fi sigur ca nu este virusat sau altfel de tipuri.

Baftawinking

| sebastiannnn explică (pentru Mingo):

Ai raspuns gresit...te-am intrebat altceva, ai raspuns altceva...