| Anoni2m23u a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Daca imi maresc viteza la net si imi cumpar un wifi mult mai bun pot obtine un PING mult mai mic in jocuri?

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Daca ii spui lui tata sa mearga la digi si sa ceara upgrade la internet gigabit, digi cand o sa vina la tine o sa aduca si un router nou care va suporta viteza mai mare.

| Wr3nch a răspuns:

Da. Routerul conteaza mult, ideal ar fi sa tragi din el cablu direct la laptop.

| floreadan a răspuns:

Este bine sa alegeti un router cat mai bun, deci da conteaza.